Kurumsal - Hizmetlerimiz

Yalvaç Grup Enerji/İskele

Yalvaç Enerji

Yalvaç Grup’un temelleri Almanya’da atılmış ve restorasyon ve tadilat işleri ile sektöre giriş yapmıştır. Kuruluşundan itibaren her yıl 1000’in üzerinde binanın ince işlerini yapmış ve başarıyla teslim etmiştir.

Yalvaç Grup kurulduğu yıldan başlayarak profesyonel iskele kurulumu alanında da önemli işlere imza atmıştır. İskele kurulum ve montaj işlerindeki başarı ve devamında gelen yoğun talep üzerine iskele işlerine özel olarak eğilme kararı alınmıştır. Bu karar neticesinde bu güne kadar bir çok önemli projede faaliyet gösterilmiştir.

Sahip olduğu uluslararası tecrübe ve kullandığı modern ve güçlü teknoloji ile 2012 yılında Türkiye’de de inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Sertifikasyon ve eğitimli personel gerektiren özel iskele kurulumunda elde edilen birikimle Türkiye’de önemli projelerle anlaşmalar sağlanmıştır.Kuruluşundan günümüze gelinen süreçte, sürekli kendini geliştiren ve güncelleyen şirket profili ile Yalvaç Grup alanının öne çıkan firmalarından olmuştur. Eğitimli ve sertifikalı profesyonel kadrosu ile modern, esnek ve hızlı iskele kurulum ve montajları gerçekleştiren Yalvaç Group kısa zamanda Türkiye’de de tanınır hale gelmiştir.

Yalvaç Grup, enerji ve petrokimya tesisleri, inşaat projeleri ve endüstriyel tesislere sunulan esnek çözümlerle modern mimariye ve zorlu yapılara inşa imkanı sunmuştur.

 

Enerji Tesisleri

Enerji günümüzde her zaman olduğundan daha güncel bir konudur. Artan enerji ihtiyacı neticesinde daha fazla sayıda ve daha kompleks tasarıma sahip enerji tesisleri inşa edilme gereği doğmuştur. Klasik iskele sistemlerinin yetersiz kaldığı bu tarz yapılarda Yalvaç Grup kullandığı modern ve esnek iskele sistemleri ile sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Termik santraller, hidroelektrik santralleri, doğalgaz dönüşüm santralleri ve benzeri tüm özel iskele kurulumuna ihtiyaç duyulacak yapılarda Yalvaç Grup sertifikalı personeli çözüm sağlamaktadır.

Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel tesisler, yapılarındaki farklılıklar sebebiyle inşaları sırasında farklı, esnek iskele kurulumlarına ihtiyaç duymaktadır. Fabrikaların ve benzeri yapıların inşası ve sonrasında bakımı sırasında Yalvaç Grup pratik ve profesyonel iskele çözümleri sağlar. Yalvaç Grup, periyodik bakım için uzun süreli anlaşmalar yaparak, tesislerde kuruluma hazır iskele bulundurma imkanı sunar.

İnşaat Projeleri

Yalvaç Grup, Türkiye’de artan modern yapı inşaatıyla başlayan iskele sorununa çözüm olma amacıyla yola çıkmıştır. Uluslararası alanda edindiği tecrübeyi bu noktada kullanmaktadır. Klasik inşaat projeleri, modern yapılar, gökdelenler, AVM’ler, çelik konstrüksiyon yapılar, havalimanı, köprü ve viyadük inşaatlarında Yalvaç Grup sertifikalı personeli ile tam çözüm sağlar.

Tersaneler

Yalvaç Grup, gemi tersanelerinde bakım onarım vs. işleri için iskele kurum - söküm hizmeti vermektedir.

 

Petro Kimya Tesisleri

Yalvaç Group, petrokimya tesislerinin yapım ve bakımı için esnek, kapsamlı bir iskele hizmeti sunar. Hedef her zaman azami tesis kullanılabilirliğine ulaşmaktır. Bu hedefe ulaşırken insan ve çevre güvenliği gözardı edilmez. Yalvaç Grup, karmaşık yapı ve tesislerde esnek, geniş yelpazede iskele seçenekleriyle ve uzman ekibiyle müşterilerine kesin çözüm sunmaktadır. Petrokimya tesislerinin periyodik bakım ihtiyacı için uzun süreli iskele anlaşmaları yapılarak hizmet verilir.

 

Proje ve Kalite Yönetimi

Yalvaç Grup, hizmetlerinin mümkün olan en yüksek kalitede olması için merkezi kalite departmanı kurmuştur. Şirketin entegre yönetim sistemi; tüm iş süreçlerindeki proje yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre koruma standartlarını karşılar. Yalvaç Grup iş standart ve emniyetine verdiği önemi, kalite yönetim standartları alanında aldığı sertifikalar ile göstermektedir.

 

Montaj ve Kurulum

Yalvaç Grup, iskelenin kurulum ve montaj sürecinde profesyonelliğe ve dakikliğe büyük önem verir. Bu önem her projede zaman ve maaliyetlerden tasarruf sağlar. Yalvaç Grup ilkeleriyle, müşterilerine tam çözüm ve memnuniyet sağlar.

 

Malzeme Kiralama

Yalvaç Grup, iskele kurulum ve montaj hizmetleri dışında, talep eden firmalar için iskele kiralama hizmeti de sunmaktadır. Sürekli veya periyodik bakım ya da onarım ihtiyacı duyan firmalar için uzun süreli kiralama anlaşmaları yapılmaktadır.

 

Planlama ve Geliştirme

Karmaşık yapılar söz konusu olduğunda, hassas hesaplamalar ve yenilikçi yapısal çözümler gerekir. Bu sebeple Yalvaç Grup müşterileri için iskele kurumunu planlar ve statik olarak projelendirir. Yalvaç Grup, uzun süreli veya sürekli iskele kiralama hizmetlerinde eğitim vermekte ve destek sağlamaktadır.