Kurumsal - İSG ve SEÇ HSEQ

Yalvaç Grup Enerji/İskele

İSG ve SEÇ HSEQ

Yalvaç Grup de çalışmalarımız insan sağlığı, teknik emniyet ve çevrenin her zaman önde tutulması prensibiyle sürdürülmektedir.

 Bu hususta sorumluluk tüm yönetim ve çalışanlar tarafından paylaşılmaktadır. bu noktada paylaşılan sorumluluk sağlık emniyet çevre ve kaliteden sorumlu olmak ilgili yasa tüzük yönetmelik ulusal ve uluslararası standart ve müşteri şartnamelerine uymaktır. Gösterdiğimiz titizliğin amacı faaliyetlerimizin sonucu çalışanlarımıza çevremize müşterilerimize ve topluma gelebilecek hertürlü zararı engellemek veya önüne geçmektir.

Yalvaç Grup çalışanları yaptıkları bütün işlerde yönetmel ikler şirket standartları ve prosedürlerinde belirlenen emniyet kurallarına uymak koruyucu malzemeleri kullanmak ve işin yapım sürecinde kendilerini ve çalışma arkadaşlarının kazaya maruz kalmasını önlemek için gerekli titizliği göstermekle yükümlüdür. Çalışma sırasında oluşabilecek olumsuz durumları rapor etmek zorundadır.

Yalvaç Grup personelinin emniyeti ve sağlığı için çalışma koşullarını sürekli denetler, tespitlerde bulunur ve iyileştirir. Acil durumlara kazalara meslek hatalarına çevre kirliliğine karşı dikkatlidir. Doğal kaynak tüketimi minimuma indirmek için çalışır. Müşteri şikayetlerinin kurulum hatalarının ve tamir gereğinin oluşmasını engelleyerek maliyetleri düşük olmasını sağlar.