Kurumsal - Hakkımızda

Yalvaç Grup Enerji/İskele

Yalvaç Grup İskele

Yalvaç Grup, 2012’de kurulmuş olup, endüstriyel iskele sistemlerinde servis - hizmet anlayışında öncü olmuştur.

İştigal konusunda endüstriyel sektörün tüm kurulum, bakım – onarım ve revizyonlarında zamanın önemini ortaya koyarak, kurulum bakım - onarım ve duruşta hız kazandırarak, maliyetlerinin minimum seviyede kalmasını sağlamıştır. Zaman ve hızın önemini kavrayan tüm iş ortaklarımız, yapılan işbirlikteliğimizi daha da çok geliştirmemiz için bize güç vermektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne kurumsal anlayışımızı daha da geliştirerek, her hizmetimizi ve işimizi ilk heyecanla yapmayı kalite politikamız olarak belirleyerek sıfır hata ile hizmet vermeyi hedef aldık. Günümüzün, en önemli ve değerli iş politikası olan işçi sağlığı ve güvenliğini en önde tutan firmamız, tüm çalışanları ile önleyici faaliyetleri hızlandırmış ve endüstriyel hizmet uygulamasında ilk sırada yer almıştır. Bu doğrultuda, uluslararası standartlara uygun iskelelerimiz ile ISG konusunda ödün vermeden sıfır iş kazası hedefimizi tüm çalışanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Yalvaç Grup’un temelleri Almanya’da atılmış ve restorasyon ve tadilat işleri ile sektöre giriş yapmıştır. Kuruluşundan itibaren her yıl 1000’in üzerinde binanın ince işlerini yapmış ve başarıyla teslim etmiştir. Yalvaç Grup kurulduğu yıldan başlayarak profesyonel iskele kurulumu alanında da önemli işlere imza atmıştır. İskele kurulum ve montaj işlerindeki başarı ve devamında gelen yoğun talep üzerine iskele işlerine özel olarak eğilme kararı alınmıştır. Bu karar neticesinde bu güne kadar bir çok önemli projede faaliyet gösterilmiştir. Sahip olduğu uluslararası tecrübe ve kullandığı modern ve güçlü teknoloji ile 2012 yılında Türkiye’de de inşaat sektörüne giriş yapmıştır.

Sertifikasyon ve eğitimli personel gerektiren özel iskele kurulumunda elde edilen birikimle Türkiye’de önemli projelerle anlaşmalar sağlanmıştır. Kuruluşundan günümüze gelinen süreçte, sürekli kendini geliştiren ve güncelleyen şirket profili ile Yalvaç Grup alanının öne çıkan firmalarından olmuştur. Eğitimli ve sertifikalı profesyonel kadrosu ile modern, esnek ve hızlı iskele kurulum ve montajları gerçekleştiren Yalvaç Group kısa zamanda Türkiye’de de tanınır hale gelmiştir. 

Yalvaç Grup, enerji ve petrokimya tesisleri, inşaat projeleri ve endüstriyel tesislere sunulan esnek çözümlerle modern mimariye ve zorlu yapılara inşa imkanı sunmuştur.

Firmamızda, emeği ve bilgisi ile çalışan, tüm çalışanlarımızın bizimle birlikte nice yıllarda daha da bilinçli ve eğitimli olarak devam etmesi dileklerimle...

 

Download PDF